Į pirmą puslapį

Jaunimo grupelė

RENKAMĖS

Susitikimai vyksta ketvirtadieniais nuo 18:30.

Papildomai giedojimo grupė renkasi repeticijoms pirmadieniais, per kurias ruošiasi Šv. Mišioms bei mokosi naujas giesmes.

 

Kristus kviečia kiekvieną, įskaitant jauną, žmogų į bendrystę. Ar nori tai išgyventi su kitais januoliais? Galbūt nori gilintis į tikėjimą ir gyvenimą Bažnyčioje, bet nežinai, kur ir kaip pradėti? Kviečiame prisijungti prie Vilniaus Arkikatedros jaunimo!

Susitikimų metu nariai bei draugai skaito Šventąjį Raštą, kalbasi su įvairiais svečiais bei pasilieka laiko smagioms, bendruomeniškumą ugdančioms veikloms. Tačiau tai ne viskas! Mūsų aktyvi bendruomenė kasdien kartu meldžiasi, diskutuoja ar tiesiog plepa, taip ieškodama kelio, kuriuo eiti mus kviečia Jėzus.

Prisidedame prie pasiruošimo Sutvirtinimo sakramentui organizavimo, organizuojame Šv. Kazimiero dieną bei kitus renginius. Taip pat turime giedojimo grupę, siekiančią vis tobuliau šlovinti Dievą. Tačiau net tarp šių atsakomybių ir karitatyvinės veiklos nelieka pamirštos. Tad kiekvienas jaunuolis, nepaisant jo talentų ar norų, mūsų bendruomenėje ras būdų tarnauti didesnei Dievo garbei!

Prisijungti gali savo tikėjimą ugdyti trokštantys jaunuoliai iki 25 metų, turintys Sutvirtinimo sakramentą. O jei dar nesi sutvirtintas – kviečiame Šv. Dvasios dovanų priėmimui ruoštis Arkikatedros parapijoje su mumis!

 

Susisiekite su mumis:

vkjaunimas@gmail.com arba FB puslapyje

+37068493898 (Viktorija Popkovaitė)

Šv. MIŠIOS jaunimui vyksta: kiekvieną sekmadienį 17:30.

aukštyn
Katedros jaunimas 2021
Katedros jaunimas 2021
Katedros jaunimas 2021
Katedros jaunimas 2021
Katedros jaunimas
Katedros jaunimas