Į pirmą puslapį
Kviečiame rugsėjo 20-tą dieną į katedros bendruomenės susibūrimą - „Patarnaukite vieni kitiems <...> sulig kiekvieno gautąja malone“ (1 Pt 4,10-11).
Paskelbta: 2020-09-13 07:43:25

 

Brangi bendruomene,

 

Kviečiame rugsėjo 20-tą dieną į katedros bendruomenės susibūrimą - „Patarnaukite vieni kitiems <...> sulig kiekvieno gautąja malone“ (1 Pt 4,10-11). 

 

Šios dienos laikas bus skirtas tam, apie ką nedažnai randame laiko pagalvoti - koks mano pašaukimas Bažnyčioje? ar žinau, kad esu Kristaus Kūno narys turintis pareigas Bažnyčioje? ką aš darau (norėčiau daryti), kad pilnai įsijungčiau į Bažnyčios misiją? ar esu galvojęs apie dovanas ir charizmas, kurias man suteikė Šventoji Dvasia? kokios jos? kur ir kaip jas naudoju? ar man svarbu, jaučiu atsakomybę už Bažnyčią, už savo parapiją?

 

Į svečius pas mus atvyks dr. Neringa Kurapkaitienė, ne tik savo mokslinę disertaciją skyrusi savanorystės temai, bet ir praktiškai tuo gyvenanti. Gal dar kas nepažįstate, tai turėsite galimybės susipažinti su naujai paskirtu diakonu Dariumi ir išgirsti jo savanorystės patirtį. Džiugu, kad į mūsų būrį įsilies mūsų parapijoje tarnaujantis klierikas Deividas su savo liudijimu apie tarnystes Bažnyčioje.

 

Renginio pradžia – 10 val. -  katedroje kartu švenčiame šv. Mišias. Po jų visi laukiami katedros parapijos namuose – Tilto g. 1. Kadangi viskas vyks katedros parapijos namuose - uždaroje erdvėje - reikės dėvėti kaukes.

 

Būtina išankstinė registracija:

https://forms.gle/y3rF6NVxiLm2Ls5w8

 

 

Laukiame jūsų!

aukštyn